Kalite

Ertesi günü yanınızdayız! Yazılımlarımızı daima güncelleyerek sistemlerinizin güvenli ve pratik kullanılmasını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Güncel teknolojiyi kullanarak müşteri memnuyeti odaklı yazılımlar geliştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Sürdürülebilir bir hizmetin devamı kaliteli verilen destekten gelmektedir prensibi ile çalışma sağlamaktayız.

beton otomasyon

Biz Kimiz?

Ülkemizde sektörlerinin öncü firmaları Hazır beton teknoloji İnşaat perakende ve iletişim sektöründe faaliyet gösteren çeşitli şirketlere yazılım danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Hayata geçirilmiş farklı projelerimiz bulunmaktadır. Yazılım ve otomasyon sektöründe yetkin ve tecrübeli bir ekipten oluşan kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Sistemlerimizi daima bir adım öne taşıyabilen persollerimiz ile çalışmaktayız. Günümüz teklolojisini,ürünlerimizde;güncel ve güvenli, aynı zamanda müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak anlayışının hakim olduğu bu yönetim felsefesinde, uzun süreli müşteri ilişkisi hedeflemekteyiz.

3 Gün Para İadesi

Ürünlerimizden memnun kalmadığınız taktirde koşulsuz şartsız olarak lisans bedelleriniz talebiniz doğrultusunda iade edilmektedir. (iadeye kurulum bedelleri dahil değildir)

HAKKIMIZDA

Otomasyon sistemlerini merkezi bir noktada yönetmek amacıyla alt yapı Hizmeti sunmaktayız. Bunun yanında ihtiyacınız olan diğer çözümlerde danışmanlık ve özel yazılım hizmeti vermekteyiz.

Ana ofis
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi Beyoğlu İş Merkezi, No:187 Kat:2 D:3 Beyoğlu/İstanbul

Etiketler

Firmamızdan Haberler


Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.