Özel Otomasyon Çözümleri

Firmamız uzman personelleri ile proseslerinizi önizleyip son teknoloji ürünlerini kullanarak size özel olarak çözümler sunmaktadır.

Endüstri 4.0 standartlarına uygun olarak hazırlanan siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet ile proseslerinizin yönetilebilirliğini ve izlenebilirdiğini artırmaktayız. Şirketinizin;yönetim,karar,destek mekanizmalarına etki edecek doğru verilerin sistem tarafından oluşturmasını amaçlayarak büyük veriyi oluşturup ihtiyacınız olan raporlara hızlı bir şekilde internet alt yapısını kullanarak erişmenizi sağlamaktayız. İhtiyacınıza özel scada sistemleri hazırlamaktayız.

Özel Yazılım

Mevcut paket programınızın;

İhtiyaçlarınızın karşılanmasında yetersiz kaldığı durumlarda,mevcut yazılımınıza entegre edilecek özel çözümler sunmaktayız. Mevcut muhasebe ve diğer programlarınıza eklentiler hazırlayarak entegrasyon hizmeti vermekteyiz. Kass Yazılım olarak size özel web tabanlı (bulut) yazılımlar geliştirmekteyiz.

Anlaşması sağlanan projeler belirlenen proje takvimi içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Hizmet sonrası oluşabilecek yeni istek ve şikayetleriniz hususunda destek sağlamaktayız.

Hizmet Dokumantasyon

constrction brochure
KASS YAZILIM VE OTOMASYON SİS.
olarak dünyanın dijitalleşmesini sağlayacak yeni sistemler ve bu sistemleri bütünleştirerek raporlayacak yazılımlar geliştiriyoruz.
Detaylı bilgi için ilgili departmanımızdan bilgi edinebilirsiniz.
Telefon: +90 850 255 1202
Telefon: +90 212 706 3264
E-posta: info@kassyazilim.com

HAKKIMIZDA

Otomasyon sistemlerini merkezi bir noktada yönetmek amacıyla alt yapı Hizmeti sunmaktayız. Bunun yanında ihtiyacınız olan diğer çözümlerde danışmanlık ve özel yazılım hizmeti vermekteyiz.

Ana ofis
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi Beyoğlu İş Merkezi, No:187 Kat:2 D:3 Beyoğlu/İstanbul

Etiketler

Firmamızdan Haberler


Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.